השקעה חכמה בתקציב קטן

כסף גדול אינו תנאי הכרחי להיות משקיע מצליח

מיתוס נפוץ לגבי השקעה הוא שחשבון בנק גדול ושמן נדרש רק כדי להתחיל. במציאות, תהליך בניית תיק יציב יכול להתחיל בכמה אלפי – או אפילו כמה מאות – דולרים.

סיפור זה מציע ייעוץ ספציפי, המאורגן לפי הסכום העומד לרשותך כדי להתחיל בהשקעותיך. ראשית, עם זאת, הוא מכסה כמה מהלכים חכמים שיכולים לבצע גלגלים נמוכים בכדי להתחיל תוכנית חיסכון והשקעה.

אסטרטגיות להתחיל
בין אם אתם מתכננים להשקיע מעט או די הרבה, בהימורים בטוחים או בהימורים בסיכון גבוה, צעדים אלה אמורים לעזור להעלות את התוכניות שלכם בדרך הנכונה.

חיסכון אוטומטי
החריצות להפריש באופן מהימן סכום מסוים בחיסכון מדי חודש תביא פירות בטווח הארוך. אם חסר לך כוח הרצון או הארגון לעשות זאת לבד, ניתן לקבל עזרה טכנולוגית באמצעות יישומי סמארטפון ומחשב שונים.

האפליקציות שהופכות את החיסכון לפחות מכאיב הן אלה שמסכמות את הרכישות והעסקאות האחרות לדולר הקרוב ביותר ומניחים בצד את "החיסכון". בלוטים, קפיטל וצ'ימון מסכמים עסקאות מכרטיסי האשראי ו / או החיוב ומחזירים לכם את הכסף ברכבים ידידותיים לחיסכון.

בלוטים מכניס את הכסף לאחד מכמה תיקי תעודות סל בעלות נמוכה; 1 אלה כלי רכב טובים לחוסכים קטנים, כפי שנסקר בהמשך. קפיטל מוסיפה את האפשרות להעביר כסף באופן אוטומטי, על פי כללים שתבחרו, לחשבון בנק שותף מבוטח FDIC. 2 Chime, שהוא בנק מקוון וגם אפליקציה, מציע חשבון חיסכון שמפריש באופן אוטומטי אחוזים כל משכורת שתפקיד, בין שאר התכונות

לאחר השימוש באפליקציות אלה, בדוק עם הבנק שלך אפליקציות משלו ודרכים אחרות בהן תוכל להעביר כספים מחשבונות שאינם חסכוניים באופן אוטומטי לאלה המתאימים יותר לחיסכון והשקעה.

התמודד עם חובותיך
לפני שתתחיל לחסוך, יש לנתח מה עולה לך לשאת בחובות שכבר יש לך, ולשקול באיזו מהירות אתה עלול לפרוק אותם. אחרי הכל, כרטיסי אשראי בריבית גבוהה יכולים לשאת שיעורים של 20% ומעלה, ובחלק מההלוואות לסטודנטים יש ריביות מעל 10%. שיעורים אלה מאפילים על הרווח השנתי הממוצע של 7% בערך ששוק המניות בארה"ב חזר עם הזמן.

אם אתה נושא הרבה חובות בריבית גבוהה, הגיוני יותר לשלם לפחות חלק ממנו לפני שאתה מבצע השקעות. אמנם אינך יכול לחזות את התשואה המדויקת על מרבית ההשקעות שלך, אך אתה יכול להיות בטוח שחובת פרישה עם ריבית של 20% לפני שנה היא טובה כמו להרוויח 20% תשואה על הכסף שלך.

שקול את הפרישה שלך
מטרה מרכזית של חיסכון והשקעה, גם בגיל צעיר, צריכה להיות לעזור להבטיח שיש לך מספיק כסף לאחר הפסקת העבודה. עדיפות אחת בתכנון שלך צריכה להיות לנצל עד תום את הגירויים המשתלשלים על ידי ממשלות ומעסיקים כדי לעודד ביטחון פרישה. אם החברה שלך מציעה תוכנית פרישה של 401 (k), אל תתעלם ממנה. זה המקרה כפול אם החברה שלך תואמת חלק או את כל תרומתך לתוכנית.

לדוגמה, אם יש לך הכנסה של 50,000 $ ותורם 3,000 $, או 6% מההכנסה שלך, לתוכנית 401 (k) שלך, המעסיק שלך עשוי להתאים לזה על ידי תרומה של 3,000 $ נוספים. מעסיק פחות נדיב עשוי לתרום עד 3% בלבד, ולהוסיף 1,500 $ לתרומת 3,000 $ שלך. תמיד תרצה להשקיע מספיק כדי להשיג את מלוא ההתאמה של המעסיק שלך. לא לעשות זאת זה בעצם לזרוק כסף.

יש לציין כי 401 (k) s וכמה רכבי פרישה אחרים הם גם השקעות רבות עוצמה בגלל הטיפול המס המועדף עליהם. רבים מאפשרים לך לתרום בדולרים לפני מס, מה שמפחית את נטל המס שלך בשנה שאתה תורם. עם אחרים, כמו רוט 401 (k) ו- IRA, אתה תורם עם הכנסה לאחר מס אך מושך את הכספים ללא מס, מה שיכול להפחית את פגיעת המס שלך בשנת המשיכה .4 וזכור, אם הכסף שלך גדל במשך שנים רבות, יהיו הרבה יותר ממה שתרמת במקור, ולכן משיכות ללא מס אלה יהיו שוות את זה.

בשני התרחישים הרווחים על מה שאתה משקיע מצטברים ללא מס בתוך החשבון. גם אם המעסיק שלך לא מציע שום התאמה לתרומות 401 (k) שלך, תוכנית היא עדיין עסקה טובה.

השקיע את החזר המס שלך
אם אתה מתקשה לחסוך כסף לאורך כל השנה, שקול להפריש חלק או את כל החזר המס שלך כדרך להתחיל בהשקעה. זה אחד הרגעים הבודדים בשנה שבהם סביר להניח שתקבל נפילת רוח שעדיין לא סמכת עליו.

המלצות לפי סכום השקעה
לפני הפרטים, כדאי להדגיש כמה נקודות כלליות. לא משנה השווי הנקי שלך, חשוב למזער את דמי ההשקעה שלך, בין אם זה על חשבון שובר, קרן נאמנות או כל מוצר פיננסי אחר.

זה במיוחד המקרה כשאתה משקיע בתקציב, מכיוון שעמלות קבועות ייקחו נתח גדול יותר מהחסכונות שלך. עמלה שנתית של 100 דולר בחשבון של מיליון דולר היא טריוויאלית, אך עמלה של 100 דולר על חשבון 5,000 דולר היא מכה כספית כבדה. אם אתה משקיע בתקציב, בחר בקפידה את העלויות הקשורות למיקום הכסף שלך.

תצטרך גם לשקול תשואות צפויות על השקעותיך מול רמת הסיכון שנוח לך לקחת וזה מתאים לגילך. באופן כללי, התיק שלך צריך להיות פחות מסוכן ככל שאתה מתקרב לפנסיה.

כיצד להשקיע 500 דולר
זה אולי נראה כמו סכום קטן לעבוד איתו, אבל 500 דולר יכולים להגיע רחוק יותר ממה שנדמה לכם בהקמת תיק השקעות. אם אתה מעדיף לשחק את זה בבטחה, החנה את הסכום שלך בתעודת הפקדה (CD) מבנק או מלווה אחר או השתמש בו כדי לקנות שטרות אוצר לטווח קצר, שניתן לרכוש באמצעות מתווך מקוון. פוטנציאל הצמיחה בשתי האופציות מוגבל, אך הסיכונים הם כמעט אפסיים. זו דרך להרוויח קצת על הכסף שלך עד שביצת הקן שלך תגדל עד לנקודה בה אפשרויות אחרות זמינות.

למי שנוח עם קצת יותר סיכון, אפשרויות רבות זמינות, אפילו למשקיעים קטנים, שמבטיחות תשואה גדולה יותר מאשר תקליטורים או שטר. האחת היא תוכנית השקעה מחדש של דיבידנד (DRIP). אתה קונה מניות במניות, והדיבידנד שלך משמש אוטומטית לרכישת מניות נוספות או אפילו מניות חלקיות. זוהי בחירה מצוינת עבור משקיעים קטנים מכיוון שהמניות נרכשות בהנחה וללא תשלום עמלת מכירה למתווך. רכישה של מניה בודדת במניות החברה תביא אתכם לדרך.

אפשרות נוספת להתחיל בקטן היא קרן הנסחרת בבורסה (ETF), שרובה אינה דורשת השקעה מינימלית. בניגוד לרוב קרנות הנאמנות, תעודות סל בדרך כלל כוללות מבנה ניהול פסיבי, שמתורגם לעלויות שוטפות נמוכות יותר. עם זאת, בין יתר החסרונות בתעודות הסל, עליכם לשלם עמלות על עסקאותיהם. כדי להפחית חיובים אלה, שקול להשתמש במתווך הנחות שאינו גובה עמלה או מתכנן להשקיע בתדירות נמוכה יותר, אולי להשקיע סכומים גדולים יותר מדי רבעון במקום לבצע רכישות חודשיות קטנות.,

לראש רצף הסיכון יש השקעה בהלוואות עמית לעמית. מימון המונים מחבר משקיעים עם כסף להלוואות ויזמים שמנסים לממן מיזמים חדשים. עם פירעון ההלוואות, המשקיעים מקבלים חלק מהריבית ביחס לסכום שהשקיעו. לחלק מפלטפורמות מימון ההמונים יש מינימום גבוה לפתיחת חשבון, כמו 1,000 דולר למועדון ההלוואות, 5 אך תוכלו להתחיל לעבוד עם אחרים, כמו פרוספר, במחיר נמוך מ- $ 25.6.

מימון המונים מציע סיכון גבוה, מכיוון שמיזמים חדשים רבים נכשלים, אך גם סיכוי לרווחים גבוהים יותר. ככלל, התשואות השנתיות נופלות בטווח של 5% עד 8%, אך הן יכולות לטפס ל -30% ומעלה עבור משקיעים שמוכנים לקחת סיכון גדול או פשוט בר מזל מספיק כדי לתמוך במצטרף רווחי במיוחד.

כיצד להשקיע 1,000 דולר
אם אתה חוסך לפנסיה או לרכישת בית שנמצאת במרחק של כמה שנים, ייתכן שתחפש קרן תאריך יעד עמלה נמוכה עם השקעה מינימלית נמוכה יחסית, בדרך כלל 1,000 דולר לערך. עם סוג זה של קרנות אתה בוחר את תאריך היעד. ההשקעות בקרן מותאמות באופן אוטומטי לאורך זמן, כאשר התמהיל הכללי עובר מיותר מסוכן לבטוח ככל שתאריך היעד שלך מתקרב.

למה זה חשוב? כשאתה רק מתחיל, יש לך זמן. אתה יכול לבצע השקעות מסוכנות שעשויות להרוויח תשואות גבוהות יותר. עם זאת, ככל שאתה מתקרב לתאריך היעד שלך, במיוחד אם זה תאריך הפרישה שלך, אתה רוצה להגן על עצמך מפני הפסדים פתאומיים שעלולים להפיל את התוכניות שלך.

עם אותם 1,000 דולר, תוכלו גם לשקול לרכוש מניות מניות בודדות, שמגיעות עם סיכון גבוה יותר אך יכולות לייצר תשואות גבוהות יותר. השקעה במניות בודדות שמשלמות דיבידנדים היא אסטרטגיה חכמה. תהיה לך אפשרות לקבל את הדיבידנדים כתשלומי מזומן או להשקיע אותם מחדש במניות נוספות.

כיצד להשקיע 3,000 $
רמת השקעה זו מאפשרת גישה לאופציות נוספות, כולל קרנות נאמנות נוספות. בעוד שחלק מהקרנות דורשות השקעה מינימלית של 1,000 דולר או פחות, סכום גדול יותר הוא נפוץ יותר, כמו 3,000 דולר הנדרשים על ידי ואנגארד עבור מרבית כספיו.

בין סוגי הקרנות הרבים שקול לחפש קודם קרן אינדקס, סוג של קרן נאמנות העוקבת אחר מדד שוק ספציפי, כגון Standard & Poor 500 או Dow Jones Industrials, ומציע עמלות נמוכות יחסית. כמו תעודות סל, גם קרנות האינדקס מנוהלות באופן פסיבי, מה שאומר יחס הוצאות נמוך יותר, שבתורו ממתן את העמלות.

המטרה של קרן אינדקס היא לפחות להתאים את ביצועי המדד. זה גם נותן לך חשיפה רחבה למספר סוגי נכסים.

כיצד להשקיע 5,000 דולר
האפשרויות מתרחבות ברמה של 5,000 דולר, כולל אפשרויות נוספות להשקעה בנדל"ן. בעוד ש -5,000 דולר אינם מספיקים לרכישת נכס, או אפילו לביצוע מקדמה, זה מספיק כדי להשיג נתח בנדל"ן בכמה דרכים אחרות.

הראשון הוא השקעה בנאמנות להשקעות נדל"ן (REIT). זהו תאגיד המחזיק בקבוצת נכסים או משכנתאות המייצרים זרם רציף של הכנסות. כמשקיע ב- REIT אתה זכאי לחלק מההכנסות שמפיק הנכסים הבסיסיים. החוק מחויב על פי חוק לשלם 90% מהכנסותיהם למשקיעים כדיבידנד מדי שנה. ניתן לסחור או לא לסחור ב- REIT, כאשר האחרונים נושאים בעמלות מקדימות גבוהות בהרבה

מימון המונים בנדל"ן הוא אפשרות שנייה. פלטפורמות מימון המונים בנדל"ן מורשות כעת לקבל השקעות הן ממשקיעים מוסמכים והן ממשקיעים שאינם מוכרים. פלטפורמות רבות קובעות את ההשקעה המינימלית לקבלת כניסה לעסקאות נדל"ן פרטיות על 5,000 דולר.

משקיעים יכולים גם לבחור בין השקעות חוב והון בנכסים מסחריים ומגורים, בהתאם לפלטפורמה. ההחזר על השקעות חוב נע בין 8% ל -12% בשנה. השקעות במניות יכולות לראות תשואות גבוהות יותר אם ערך הנכס עולה. יש לזכור כי סוג זה של השקעה יכול לשאת יותר סיכונים מאשר השקעות מסורתיות יותר.

בשורה התחתונה
השקעה יכולה להסתבך, אך היסודות פשוטים. מקסם את הסכום שאתה חוסך ואת תרומות המעסיק שלך. מזעור מיסים ועמלות. בצע בחירות חכמות בעזרת המשאבים המוגבלים שלך.

עם זאת, בניית תיק יכול גם להעלות מורכבויות כמו הדרך הטובה ביותר לאזן את הסיכון של השקעות מסוימות מול התשואות הפוטנציאליות שלהן. שקול לקבל עזרה. בהתחשב בטכנולוגיה והתחרות העזה על ההשקעות שלך, יותר משאבים זמינים מאי פעם. אפשרויות אלה כוללות יועצי רובו, עוזרים וירטואליים שיכולים לעזור לך ליצור תיק מאוזן במחיר נמוך ויועצים פיננסיים בתשלום בלבד, שאינם תלויים בהכנסות מעמלות על המוצרים שהם מוכרים לך.

החלק הקשה ביותר בהשקעה הוא התחלת העבודה, אך ככל שתקדימו לעשות זאת, כך עליכם להרוויח יותר. זה פשוט כמו זה.